»  Cross trenažer Matrix A7XE - kompletně repasovaný

Cross trenažer Matrix A7XE - kompletně repasovaný

Nabídka - 07.10. 2019 Smazat / Editovat / TopovatNabízím k prodeji zrepasovaný Cross trenažer Matrix A7XE světově známé značky, je plně funkční, pochází ze zrušeného fitka.

Profesionální eliptický trenažér. Integrovaný 38cm / 15 " dotykový displej s technologií FitTouch pro intuitivní ovládání. VistaClear Televizní technologie – nejzářivější ostrá kvalita obrazu. Kompatibilní s Nike + iPod pro jednoduché sledování cvičení. Kompatibilní s iPod pro přehrávání videa a zvuku, nabíjení a výběru přehrávání na obrazovce. Integrovaný 3-rychlostní ventilátor. Kompatibilní s virtuálním Active programováním. WiFi připraveno pro použití s Asset Management Matrix systému. Nastavitelný sklon pro větší možnosti procvičení. 51-61 cm / 20-24" nastavitelná délka kroku pro větší rozsah pohybu. Výška kroku 20-33 cm / 8-13” napomáhá zapojovat u cvičení hyždě,hamstringy a ostatní svaly nohou.

cena je bez DPH, jsem z Kolína.

Jméno: Karel Stříbro
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420739767387
Lokalita: Kolín
Cena: 45 000 Kč
Již vidělo: 4 lidí

Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazar-24.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.


Copyright © 2019 Bazar-24.cz bazar, inzerce zdarma

Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů.
ulozto_cz