ManagementManagement

Management

Management SPOLUPRÁCE - SPOLUPRÁCE - SPOLUPRÁCE  bazoš, bazar, aukro

SPOLUPRÁCE - SPOLUPRÁCE - SPOLUPRÁCE

335 511 Kč

Můj kamarád Aleš mě nedávno oslovil s neskutečně zajímavým projektem, který má hlavu, patu a silné zázemí. O co jde? O neskutečně do detailu vymakaný projekt Diamantová jistota. Není dlouho - Celá ČR

Management JÁ JSEM ZLATÁ PENZIČKA PRO TETU I PRO STRÝČKA  bazoš, bazar, aukro

JÁ JSEM ZLATÁ PENZIČKA PRO TETU I PRO STRÝČKA

55 555 Kč

ZLATÁ PENZIČKA - to je název moderního spořícího účtu, kde si klienti spoří ve zlatě. A to nejenom na svoji penzi, ale třeba i dětem nebo vnoučatům na vzdělání. Zlatá - Celá ČR

Management Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici: Manažer bazoš, bazar, aukro

Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici: Manažer

40 000 Kč

Charakteristika pracovní pozice: -Vedení pohovorů -Řízení podřízených dle plánu -Péče o podřízené -Tvorba týmu Nabízíme: -Zázemí silné společnosti -Zajímavé finanční ohodnocení -Bezplatné vzdělávání -Kariérní růst Očekáváme: -Min. - Olomoucký kraj

30 000 Kč

Charakteristika pracovní pozice: - Vedení pohovorů - Řízení podřízených dle plánu - Péče o podřízené - Tvorba týmu Nabízíme: - Zázemí silné společnosti - Zajímavé finanční ohodnocení - fixní - Celá ČR

Management OTEVŘENÉ DVEŘE - RADOST SPOLUPRACOVAT !!! bazoš, bazar, aukro

OTEVŘENÉ DVEŘE - RADOST SPOLUPRACOVAT !!!

77 777 Kč

PENTIA CONSULTING, ZLATÁ REZERVA, AVIAN INVEST, CARIBEDLUHOPISY a GLOCIN - všechny tyto úspěšné mezinárodní projekty jsou živé, pulzují energií a jsou otevřené novým, moderním nápadům a podnětům... Do všech pěti - Všechny lokality

Management Hledáme obchodního manažera bazoš, bazar, aukro

Hledáme obchodního manažera

Dohodou

Česká společnost hledá nové partnery na pozici „Obchodní manažer“ v oblasti Franchisingu. Máte obchod už v malíčku a na obchodním jednání Vás téměř nic nepřekvapí? V tom případě hledáme Vás! - Celá ČR

Management Manažer - Celá ČR bazoš, bazar, aukro

Manažer - Celá ČR

40 000 Kč

Manažer Popis pozice: Předávání vlastních dovedností, školení spolupracovníků a organizace vzdělávacích aktivit pro tým. Požadujeme: - Ukončené SŠ vzdělání s maturitou - Čistý výpis TR, -praxe v oboru - Zájem - Celá ČR

Management Regionální ředitel bazoš, bazar, aukro

Regionální ředitel

55 555 Kč

Pentia Consulting - prosperující česká poradenská společnost vypisuje konkurz na obsazení pozic Regionálních ředitelů pro 3 své nedávno otevřené pobočky - Pardubice, Kolín, Ostrava. Náplň práce - řízení pobočky, vedení - Praha

Management Nabízíme spolupráci produkt manažerovi bazoš, bazar, aukro

Nabízíme spolupráci produkt manažerovi

Dohodou

Jsme dynamicky se rozvíjející úspěšná firma v oblasti zdravého životního stylu a nabízíme spolupráci odborníkům v těchto oblastech: 1. Přírodní kosmetika 2. Přírodní potravní doplňky a zdravý životní styl 3. - Ostrava

Dohodou

Manažer Charakteristika pracovní pozice: -Vedení pohovorů -Řízení podřízených dle plánu -Péče o podřízené -Tvorba týmu Očekáváme: -Min. SŠ vzdělání -Trestní bezúhonnost, komunikativnost, samostatnost -Základní znalost práce na PC -Komunikativní a - Celá ČR

Management Práce - přivýdělek - brigáda bazoš, bazar, aukro

Práce - přivýdělek - brigáda

55 555 Kč

Do vznikajících poboček ve všech okresech ČR přijmeme na HPP i VPP regionální ředitele, zkušené finanční poradce, manažery, tipaře a prodejce investičních kovů. Vybraným zájemcům nabízíme fixní plat plus velmi - Všechny lokality

Management Produktový manager heatflow bazoš, bazar, aukro

Produktový manager heatflow

30 000 Kč

Společnost Heat Energy s.r.o. se dynamicky rozvíjí a hledá nové členy obchodního týmu. Hledáme schopné obchodně/technické managery topného systému heatflow. Heatflow je revoluční topný systém, vyznačující se úsporou energie a - Celá ČR

Management hudební skupina  Orchestra party - firemní akce  bazoš, bazar, aukro

hudební skupina Orchestra party - firemní akce

Dohodou

Info o nás najdete na www.orchestraparty.cz nebo Fc- music band orchestra party, firemní akce a večírky , plesy. - Všechny lokality

Management Manažer - klientského portfolia bazoš, bazar, aukro

Manažer - klientského portfolia

Dohodou

Charakteristika pracovní pozice: -Vedení pohovorů -Řízení podřízených dle plánu -Péče o podřízené -Komunikace s novou klientelou -Tvorba týmu na zelené louce Očekáváme: -Min. SŠ vzdělání -Trestní bezúhonnost, komunikativnost, samostatnost -Základní - Olomoucký kraj

Management Přijmu schopného manažera do Liberecké fa. firmy bazoš, bazar, aukro

Přijmu schopného manažera do Liberecké fa. firmy

Dohodou

Náplň práce: Snížení nákladů firem, sponzoring mládežnických klubů, vedení porad a klientský servis. Nabízím: První dva měsíce min. 30 000,- po zapracování 80 000-, až 100 000,-, firemní benefity, nemocenské - Jablonec nad Nisou

Zobrazeno 0-15 inzerátů z 20