Technika a energetikaTechnika a energetika

Technika a energetika

Technika a energetika Nabídka práce, automobilový průmysl (Praha a ČR) bazoš, bazar, aukro

Nabídka práce, automobilový průmysl (Praha a ČR)

Dohodou

Pracujete v automobilovém průmyslu? Sníte o změně? Zasloužíte si lepší plat? Vítáte příležitost kariérního růstu? Nebo možná znáte někoho, kdo si zaslouží víc? Mezinárodně uznávaná společnost Prodensa Group hledá - Všechny lokality

Technika a energetika Hledáme absolventa (strojní inženýrství) bazoš, bazar, aukro

Hledáme absolventa (strojní inženýrství)

Dohodou

Hledáme absolventa se zaměřením na strojírenství /tvorba výkresové dokumentace, schématické výkresy, popis technologie. Technické znalosti za účelem vytvoření dokumentace (grilovací sortiment, topné systémy). - Královéhradecký kraj

Technika a energetika Mechanik /čka   bazoš, bazar, aukro

Mechanik /čka

Dohodou

Náplň práce: - seřizování, obsluha a údržba HighTech osazovacích SMT strojů - technická asistence při provozu strojů během výrobního procesu - úzká spolupráce s ostatními úseky, např. kvality, logistiky, - Pardubice

Technika a energetika Technik/čka  bazoš, bazar, aukro

Technik/čka

Dohodou

Požadujeme: - SŠ vzdělání (elektro/strojírenský směr výhodou) - minimálně 3 roky praxe (oblast požární ochrany výhodou) - řidičský průkaz sk. B - dobré komunikační schopnosti - schopnost vyjednávat - Ústí nad Orlicí

Technika a energetika Technolog bazoš, bazar, aukro

Technolog

Dohodou

Vytvářeni technologických postupu na základě technologické dokumentace normy času, odpovědnost za jejich správnost. Provádění normovaní, změny časových a výkonových norem, podílení se na tvorbě kalkulaci a na vyhodnocení efektivity výrobního - Pardubice

Technika a energetika Elektromechanici bazoš, bazar, aukro

Elektromechanici

Dohodou

Hledáme elektromechaniky - vyhláška č.50/1978 Sb., vyučení, praxe výhodou. Pracoviště - Šumperk. Mzda - 100,-Kč/hod. Směny - denní i částečně noční, víkendy, možnost úpravy po domluvě s mistrem. - příspěvek - Všechny lokality

Technika a energetika Provozní elektromechanik bazoš, bazar, aukro

Provozní elektromechanik

Dohodou

Pro závod na výrobu zámkové dlažby hledáme provozního elektromechanika. Podmínkou - praxe a zkušenosti, vyhláška č. 50 Sb. Náplň práce - údržba a opravy strojů a zařízení, sváření - Mělník

Zobrazeno 0-7 inzerátů z 7