»  Prodám učebnice SŠ

Prodám učebnice SŠ

Nabídka - 13.08. 2015 Smazat / Editovat / TopovatFyzika pro SŠ II. vydavatelství Prometheus - Původní cena 100kč, nynější cena čítá 80kč, učebnice je ve slušném stavu, rohy jsou nepatrně ohnuté, levý dolní výrazněji, ale nic hrozného.

Matematika pro netechnické obory SOŠ a SOU II. vydavatelství Prometheus - Původní cena 120kč, nynější cena je 60kč, dolní hřbet učebnice je trochu politý, rohy jsou nepatrně ohnuté a první stránka je lepená.

Chemie v kostce vydavatelství Fragment -Původní cena 170kč, nynější 140kč, zadní dolní a přední horní roh je výrazněji ohnutý ostatní vůbec, rohy jsou lepené - třepily se.

Čítanka II. k literatuře v kostce vydavatelství Fragment - Původní cena 150kč, nynější 140kč, učebnice je jako nová, rohy jsou jen nepatrně ohnuté.

Dějepis pro SOŠ české a světové dějiny vydavatelství SPN - Původní cena 200kč, nynější cena 130kč učebnice má výrazně ohnuté rohy na zadní straně, přední jsou málo, jinak jsou rohy lepené, také se třepily, horní levý roh je nepatrně politý.

Jazyk latinský I. Jan Kábrt - Původní cena 250kč, nynější 70kč, učebnice je popsaná, rohy jsou trochu ohnuté a lepené - též se třepily.

Na poštovném se domluvíme, když budete chtít pošlu další foto.

Jméno: Markéta Horáková
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420607440133
Lokalita: Karlovarský kraj
Cena: Dohodou
Již vidělo: 1035 lidí

Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazar-24.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.


Copyright © 2019 Bazar-24.cz bazar, inzerce zdarma

Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů.
ulozto_cz